Neúspěšné předvánoční nákupy můžete vracet až do 16. ledna 2022. Platí pro nákupy od 1.11. do 24.12.2021.

VAGUS TEAM

 

Za ty roky, co je Vagus na světě, se v týmu ocitlo dost lidí. Namátkou třeba Bob, Mojmír, Martin, Zuzka, Štěpánka, Terka, Michal, Peťka, Pavla, Zdráhy, Štivis, Satan, Beny... Tihle všichni (a určitě pár dalších, nevědomky nezmíněných), se podíleli na tom, kde teď Vagus je. Různí lidi různých profesí, vzezření i vzdělání - vždycky ale s cílem si ten život užít na maximum, v souladu s přírodou, proti proudu a v co nejlepší společnosti.

 

ONDŘEJ BANK | Generální Vagus

Lyžař, golfista, milovník hor, bordelář a generální Vágus. Bývalej reprezentant ČR v alpských disciplínách. Za své aktivní sportovní kariéry se účastnil čtyř OH, osmi MS a mezi největší sportovní úspěchy řadí mimo jiné pátý místo v obřím slalomu na ZOH v Soči 2014 nebo třetí místo v superkombinaci SP v Kitzbühelu 2015. 

OndraMARTIN BENDIK
 | Sjezdař a reprezentant ČR

Reprezentant Slovenské republiky v alpským lyžování - sjezd a Super-G, silovej lyžař, kterej si v tréninku nic neodpustí. Účastnil se MS St. Moritz 2017, Are 2019, Cortina d'Ampezzo 2021 a startoval dokonce i na OH v Soči 2014. Jako třetí Slovák v samostatné historii SR se postavil na start legendárního Kitzbühelu, kterej rozhodně není pro žádný poseroutky! 

martin-bendikVENDULA HOPJÁKOVÁ
 | Snowboarcross

Nadějná česká snowboardistka, která s náma kroutí už nějakej ten roček - zatím bez následků. Na prkně začala ve čtyřech letech a se závoděním v 15. V sezóně 2015/2016 se umístila na 1. místě celkového pořadí Českého poháru. Vrcholem kariéry byla zatím účast na ZOH 2018 v Pchjongčchangu. V týmovejch soutěžích jezdí semtam po boku Eff Samkové - v roce 2018 ve dvojici spolu s ní skončila na 2. místě v závodě SP. 

vendula-hopjakova-2_1SÁRA STRNADOVÁ
 | Snowboarcross

Juniorská mistryně světa ve snowboardcrossu 2021, milovnice všech možných sportů, adrenalinu, přírody, hudby a života. Trošku šprtka a hlavně dost Vagusačka, o které ještě uslyšíme!

sara-strnadova-2_1VAGUSKI CLASSICS
 | Klasické lyžování

Parta přátel a sportovních nadšenců, pro který je klasický běžecký lyžování a obzvláště soupaž víc než koníček. Záměr založit si vlastní amatérskej tým se podařilo přetavit ve skutečnost v roce 2020 právě pod křídly Vagusu. Od té doby mají modrobílí bezmála 2 desítky členů a na svém kontě spoustu významných evropských laufů seriálu Visma Ski Classic - jako třeba domácí Jizerská 50, Vasaloppet, Marcialonga a Toblach Cortina. Jejich ambice každoročně sílí a plány jsou víc než smělé! Například to, aby si s nima generální Vagus 'odpíchal' jeden velkej závod taky. Tak uvidíme, jak se jim (nejen tohle) zadaří!

vaguski-classics


 
JÁRA SIJKA
 | Fotograf extrémních sportů

Tenhle týpek není žádný ořezávátko! S foťákem na krku procestoval všechny možný i nemožný (víc čí méně extrémní) spoty a z jeho fotek jde kolikrát až mráz po zádech. V soutěži Red Bull Illume se umístil mezi nejlepší fotografy. Furt je to ale skromnej kluk, kterej nemá potřebu křičet svý jméno daleko do světa. Kromě nás spolupracuje třeba s FDF Bike shop, GARA splitboards nebo Tilakem. Přes rok ho chytneš s bandou na bajkových akcích a v zimě šlape na splitu tam, kde je zrovna nejvíc nakydáno... Určitě mrkni na jeho instagram! 

jara-sijkaVENDY HOLICKÁ
 | Prodej a expedice

Vendy je v týmu služebně nejmladší, i když byste ji na to rozhodně netipli. Nejraději je samozřejmě v práci, ale taky s rodinou, kámoškama nebo se psem na horách. Ve Vagusu má na starost chod naší obchodní základny Vagus Base v Šumperku, expedici objednávek z eshopu, emaily a drobnou administraci. Do naší vágusácký bandy zapadla překvapivě rychle a už si to tady bez ní neumíme představit.

vendy-holickaVAŠEK LÁZNIČKA

Hrdej táta závislej na horách, zimě, dobrým jídle, mokrým pivě a suchým humoru. V roce 2012 jsem u Vagusu začal jako externista na marketingu. Postupně jsem nabíral zkušenosti a Vagus se mi dostal pod kůži. Tak to šlo až do roku 2019, kdy mi Ondra řekl svou vizi, kam by to chtěl nasměrovat a jestli mu s tím pomůžu. Ještě ten měsíc jsem dal v bývalý práci výpověď, opřel se do Vagusu naplno a teď mám na starost chod, komunikaci a fungování značky. I když je toho občas až nad hlavu, mám svou práci fakt rád a jsem za ni vděčnej!

vasek-laznicka


 
Věříme, že Vagus má ty nejlepší roky teprve před sebou a budeme i s celou naší bandou rádi, když u tý jízdy budete taky!

Pokud máte jakejkoliv dotaz, připomínku, výtku, cokoliv na srdci, nebo třeba chcete být součástí Vagus Teamu, určitě nám dejte nám vědět - info@bevagus.com nebo rovnou na vaclav.laznicka@bevagus.com.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz