O Vagusu

Od malička se pohybuju na horách a vždycky jsem měl problém se stylem a vkusem lyžařských firem. Týmové stejnokroje a sporťácké soupravy se třemi pruhy nebo fajfkou mě nikdy moc nebraly. Už když jsem byl malej švitor, stěžovala si mamka, že chodím jak vágus. Dělám ostudu. Tak jsem si řekl: "mohli bychom udělat značku pro lidi jako já". Vágusy, šupáky nebo spíš prostě pro normální lidi s názorem a vlastním myšlením. Lidi, kteří se nenechají jen slepě vést jako cool ovce, co pijí zásadně rudé býky a chodí jen v rychlým stříbře, nebo v najkové teplákovce.

A třeba i brýle na lyže bývají buď kvalitní, super technicky vychytaný, ale absolutně nudný a nezajímavý. Naopak „snowboarďácké“ brýle jsou hezký a originální, ale na sjezd by si je vzal jen blázen.

My chceme dělat pěkný, hravý, ale zároveň 100% kvalitní brýle tak, aby člověka dostaly vychytanou funkčností, kterou ocení i při nejtěžších sjezdech světového poháru. A stejnou myšlenku se snažíme přenést i na další Vagus výrobky. Rozdíl je v tom, že jsme se (možná trochu naivně) rozhodli dělat helmy, trička, mikiny, čepice, kulichy a čelenky výhradně v České republice. Sice se ani zdaleka nedostaneme na čínskou výrobní cenu, ale kvalita je špičková a jsme nadmíru spokojený! Prostě jsme si řekli, že nad tím chceme mít absolutní kontrolu.

Takže - Don’t be cool, be Vagus. (Ondřej Bank, zakladatel a generální Vagus)

Novinky

NOVÉ brýle Alpha a Magnetar CLR!

18. 12. 2019

NOVÉ brýle Alpha a Magnetar CLR!
více »

Kontakty

Korespondenční adresa - Výdejna / Eshop

VagusTeam s.r.o.
Polská 82/1
787 01 Šumperk
info@bevagus.com
+420 777 310 589


Kontakt na vedení společnosti

Václav Láznička
info@bevagus.com
+420 777 310 589

Vagus team