Celej Vagus na jednom místě

850px-vagus

Všechno pod jednou střechou.

Kdo nás sleduje dýl, tak ví, že jsme měli weby dva. Dřív dokonce tři... A protože čím víc webů, tím víc na ho*no, rozhodli jsme se to všechno sjednotit pod www.bevagus.com.

Na BLOGu vás budem informovat o tom, co novýho chystáme, kam se chystáme, co se chystá na nás, atakdál. Klidně pište a ptejte se, co vás zajímá nebo štve na info@bevagus.com a když to bude podnětný, hodíme to na blogísek i pro ostatní, žejo.

Členy VagusTeamu si představíme postupně taky tady na blogu, jejich profil pak najdete i zde, v sekci VAGUS TEAM (překvapivě!).

Občas píšete, že byste rádi vyzkoušeli Vagus i jindy než v Šumpíku... Jako jo, logicky, než kupovat zajíce v pytli nebo jezdit přes celou republiku něco zkoušet... V tomhle zkusíme vyjít maximálně vstříc a až nás korona pustí pořádně za hranice okresu, projedem všechny naše současný prodejní parťáky a možná i pár nových. O týhle "sítí" prodejců vás pak budem informovat *ba-dum-tsss* na BLOGU a pak je najdete i tady, v sekci PRODEJCI.

No a kdo na Vagus narazil náhodou nebo nezná celou story, může si všechno přečíst tady, v sekci O VAGUSU. Celej tenhle často neuvěřitelnej příběh se pokusíme po každým milníku aktualizovat, ale víš jak to občas máme... (No a jestli nevíš, jak to občas máme, právě proto si sekci O VAGUSU určitě přečteš a kruh se tím uzavře, že?)

V každým případě budeme rádi za jakejkoliv feedback k webu, eshopu, textům, myšlence... 

Dík a nezapomeň - odpověď je 42!

[V]

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení